O nás

Společnost OLIVIUS s.r.o.

byla založena v roce 2008. OLIVIUS s.r.o. se zabývá konzultační podporou, přípravou a realizací projektů v oblasti strategického plánování, ekonomického rozvoje a cestovního ruchu pro klienty z veřejného i soukromého sektoru. Společnosti provádí poradenskou činnost, pořádá školení. OLIVIUS s.r.o. se specializuje na programy pro využití strukturálních fondů Evropské unie. Svým klientům nabízí například podporu při přípravě a realizaci projektů financovaných:

  • ze strukturálních fondů EU
  • z národních fondů ČR

Proč zvolit Olivius

Využijete všechny možnosti veřejné podpory - velkou předností našeho týmu je schopnost optimalizovat veřejnou podporu pro Váš projekt propojením různých forem podpory dostupné v ČR a v EU.

Kvalitní tým

Olivius s.r.o. disponuje kvalitním týmem, který díky svým zkušenostem dokáže objektivně posoudit podnikatelské plány našich klientů a jejich soulad s dotačními programy, výzvami či jinými formami veřejné podpory.

Férová cenová politika a bonus z úspěchu

Naše klienty si chceme udržet dlouhodobě a chceme, aby byli s naší prací spokojeni. Proto klademe důraz na splatnost většiny odměny až po úspěšném schválení projektu (tzv. % z dotace). Díky tomu má náš klient jistotu, že se o jeho projekt důkladně postaráme, protože jsme sami motivováni jeho úspěchem.

Komplexní služby

Realizujeme komplexní správu dotačních projektů. Zajišťujeme rozsáhlou škálu činností prostřednictvím specializovaných týmů na jednotlivé části projektového cyklu.

Přejete si dostávat novinky na Váš email?

Olivius, s.r.o.

+420 702 027 070
info@olivius.cz

Hornická 2252/6, 356 01, SOKOLOV